میانگین هزینه سئو سایت

اگر شما نگاهی به بازار سئو کرده باشید متوجه می شوید که انتخاب و روش های مختلفی برای این کار وجود دارد.

انواع متفاوت تعرفه سئو و بهینه سازی سایت، انواع گوناگون شرکت های سئو و بهینه سازی و انواع مختلف مدل های پرداخت هزینه در بازار موجود است و برای تعدادی از مشتریان این موضوع اصلا خوشایند نیست.

در حقیقت هیچ گونه تعرفه و هزینه ثابتی برای سئو و بهینه سازی سایت وجود ندارد و هزینه های میانگین برای بهینه سازی به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید برای هر پروژه ای به صورت جداگانه بررسی شود تا اینکه میانگین هزینه بهینه سازی یک سایت مشخص بشود.

 تعرفه سئو

میانگین قیمت سئو

طبق تحقیق از شرکت ها میانگین هزینه سئو به صورت ساعتی 30 الی 60 هزار تومان است و هزینه میانگین سئو ماهیانه چیزی در حدود 1 الی 3 میلیون تومان می باشد.

قیمت سئو ساعتی چگونه حساب می شود؟

این یکی از روش های قیمت گذاری سئو وب سایت می باشد. اصولا از این روش شرکت ها کمتر استفاده می نمایند. این نوع قیمت گذاری سئو بیشتر افرادی که به صورت شخصی کار می کنند این روش را بکار می گیرند. طبق مدت زمانی که فرد در محل کار شما حاضر می شود می توانید قیمت نهایی سئو سایت خود را تخمین بزنید.

مزایای سئو ساعتی

در این روش بازه زمانی که کار انجام شده مشخص می باشد و شما با این روش می توانید میزان پیشرفت و نقاط قوت و ضعف سئو ساز سایت خود را مشخص نمایید.

اگر  خود را به روش ساعتی پرداخت کنید می توانید میزان بودجه خود را مدیریت نمایید و با کنترل کردن میزان ساعت، از بیشتر شدن قیمت سئو خود جلوگیری کنید.

معایب سئو سایت

1.نتیجه گیری دیر:

در بیشتر مواقع وقتی از این روش استفاده می کنید بیشتر از 6 ماه زمان می برد تا سایت شما رتبه بندی اش تغییر کند. در کنار مزیت کنترل بودجه با این مشکل مواجه می شوید که امکان دارد ارزش کاری که انجام می شود  کمتر از انتظار باشد .

2.هیچ گونه وابستگی بین پرداخت و کسب نتیجه نیست:

هنگامی که با یک شرکت یا یک فرد به صورت ساعتی کار می کنید همانند این است که شما یک کارمند را به استخدام خود در آورده اید. یعنی شما به میزان حضور فرد به او حقوق می دهید نه بر اساس کاری که می کند. به همین علت عده زیادی از مشتریان و هم سئو کارها علاقه ندارد به این روش کار کنند.

سئو ساعتی مناسب کدام وب سایت ها است؟

اگر می خواهید سئو سایت خوتان را به صورت شخصی انجام دهید می توانید از روش پرداخت ساعتی استفاده کنید. با این روش هزینه کمتری پرداخت می کنید و هم استفاده از مشاوره های تخصصی تا حد امکان اشتباه هایش پایین می آید.

برای رسیدن به صفحه نخست گوگل چقدر زمان احتیاج است؟

زمان از پیش تعیین شده ای وجود ندارد  چون میزان رقابت ها در هر کسب و کاری مختلف می باشد. از سوی دیگر فاکتور های بسیاری برای رسیدن سایت به صفحه نخست گوگل نقش دارد همانند میزان قدمت دامنه، فعالیت های از پیش انجام شده، کلمات کلیدی هدف گذاری شده و….. در بعضی مواقع می توان پس از گذره چندین ماه نتایج خوبی گرفت و در بعضی موارد امکان دارد به بیشتر از یکسال فعالیت مداوم حرفه ای نیاز است.