سئو

تعرفه مدیریت شبکه های اجتماعی

شرکت مهام تمامی تجربیات خود را به کار می گیرد تا شبکه های اجتماعی شما به صورت حرفه ای توسط تیم دیجیتال مارکتینگ مهام مدیریت شوند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش پشتیبانی در تماس باشید.

تعرفه مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام

مدیریت اینستاگرام2
مدیریت اینستاگرام 3
تعرفه مدیریت اینستاگرام

تعرفه مدیریت شبکه اجتماعی تلگرام

تعرفه تلگرام 1
تعرفه تلگرام 3
تعرفه تلگرام 4

با سفارش تمامی پکیج ها از ۲۰ درصد تخفیف ویژه برخوردار شوید

شما مشتریان گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعرفه مدیریت شبکه های اجتماعی اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و… با ما در تماس باشید.

مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام

در تعرفه شبکه اجتماعی اینستاگرام ارائه شده توسط شرکت مهام تمامی نیازهای تبلیغاتی شما در نظر گرفته شده است و تمامی پست ها و استوری های متناسب با اتدهای تعیین شده و تایید مشتری منتشر خواهند شد. پست های اینستاگرام در بهترین زمان منتشر خواهند شد و همچنین افزایش بازدید و لایک واقعی از دیگر خدمات شرکت مهام در زمینه مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد.

مدیریت شبکه اجتماعی تلگرام

تلگرام یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی فعال در ایران است. خدمات شرکت مهام در تلگرام شامل مدیریت، پشتیبانی و افزایش دنبال کننده ها می باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در تماس باشید.

اهمیت تبلیغات در شبکه های اجتماعی چیست؟

میزان استفاده مردم کشور ما از شبکه های اجتماعی طی سال های گذشته رشدی بی نظیر داشته است. به همین دلیل تبلیغات در شبکه های اجتماعی یکی از راهکارهایی است که کسب و کارها می توانند برای برند سازی و افزایش فروش محصولات خود از آن بهره ببرند. ما در شرکت مهام سعی داریم تا بهترین استراتژی تبلیغات در شبکه های اجتماعی را تعیین نموده و یک بازاریابی هدفمند و دقیق را برای شما انجام دهیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ مهام

سئو و بهینه سازی سایت

تماس: 989369738982