سئو

تعرفه سئو و بهینه سازی

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که امکان تعیین قیمت دقیق سئو و بهینه سازی سایت بدون بررسی سایت شما ممکن نخواهد بود. برای کسب قیمت دقیق سئو وب سایت می توانید با کارشناسان شرکت مهام در ارتباط باشید. با توجه به نیاز مشتریان در لیست زیر تلاش نمونده ایم تا خدمات ارائه شده در هر یک از پلن های شرکت مهام را خدمت شما ارائه دهیم.

تعرفه سئو ماهانه

تعرفه سئو براساس کلمات کلیدی

سئو داخلی چیست؟

سئو داخلی به مجموعه اقداماتی گفته می شود که طی آن وب سایت شما از نظر ساختار و محتوا به گونه ای بهینه سازی می گردد که توسط موتور های جستجو رتبه بهتری پیدا کرده و سبب افزایش رتبه سایت شما در موتور جستجو شوند. سئو داخلی سبب درک بهتر وبسایت شما توسط موتور های جستجو و همچنین کاربران خواهد شد.

سئو خارجی چیست؟

سئو خارجی شامل تمامی سیگنال ها و لینک هایی می باشد که از دنیای وب و شبکه های اجتماعی به سمت وب سایت شما داده شده اند. سئو خارجی از مهم ترین بخش های سئو است که در انجام آن باید دقت زیادی به خرج داد.

در تعرفه سئو و بهینه سازی ارائه شده توسط شرکت مهام تمامی این موارد در نظر گرفته شده اند.

قیمت انجام خدمات سئو

برای مشخص کردن قیمت انجام خدمات سئو و بهینه سازی سایت جتما شما باید ابتدا با متخصص سئو مشورت های مورد نیاز را انجام دهید و سپس متناسب به میزان فعالیتی که قرار است روی سایت شما انجام شود و همچنین میزان سختی کلمات کلیدی سایت شما قیمت نهایی اعلام می گردد.

سئو سایت با هزینه و تعرفه مناسب توسط شرکت مهام

شرکت طراحی و توسعه مهام افتخار دارد در زمینه سئو و بهینه سازی سایت، خدماتی حرفه ای و با هزینه مناسب را به شما مشتریان گرامی ارائه نماید. تمام تلاش ما در مهام بر این است که رضایت کامل شما حاصل گردد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ مهام

سئو و بهینه سازی سایت

تماس: 989369738982