تعرفه سو

تعرفه سئو ماهانه

تعرفه سئو
تعرفه بهینه سازی سایت
تعرفه سئو وب سایت
تعرفه seo

✔️ مشتریان گرامی توجه داشته باشید که امکان تعیین قیمت دقیق سئو و بهینه سازی سایت بدون بررسی سایت شما ممکن نخواهد بود. برای کسب قیمت دقیق سئو وب سایت می توانید با کارشناسان شرکت مهام در ارتباط باشید. با توجه به نیاز مشتریان در لیست بالا تلاش نمونده ایم تا خدمات ارائه شده در هر یک از پلن های شرکت مهام را خدمت شما ارائه دهیم.

قیمت انجام خدمات سئو

در این روزها یکی از چالشهایی که صاحبان کسب و کار ها با آن روبه رو هستند، دانستن قیمت سئو سایت و تعرفه بهینه سازی سایت است. زیرا امروز هر مدیر و صاحب بیزینسی میداند که یکی از پایه اصلی برای بهبود کار و بیزینس هر شرکتی سئو وبهینه سازی سایت است.اما چیزی که در اینجا حائز اهمیت است که تاثیر خیلی بالایی در تصمیم گیری مدیران دارد تعرفه و قیمت سئو و بهینه سازی سایت است.

در ابتدا باید بدانید که این روزها اهمیت سئو وبهینه سازی سایت بر هیچکس پوشیده نیست و طبق آمار بیش از 85% مردم قبل از خرید در گوگل سرچ میکنند شما از این آمار چه برداشتی دارید؟

برداشت شرکت ما از آمار این است که اگر شخصی بتوانید سایتی فروشگاهی را سئو کند و به رنک 1 گوگل بیاورد مانند این است که یک مغازه ی لوکس در بهترین نقطه ی ایران دارد و فروش هایی را تجربه میکند که غیر قابل باور هستند.حالا باید ببینید که ارزش دارد که برای سئو و بهینه سازی سایتتان هزینه و سرمایه گذاری کنید یا خیر؟!

هزینه های سئو و بهینه سازی سایت در سال 1400

اگر شما دارای یک وبسایت هستید وقصد توسعه آن را دارید احتمال زیادی دارد که به بازار سئو سری زده باشید و متوجه تنوع زیادی در این بازار شده باشید باید بگوییم متاسفانه سئو و بهینه سازی سایت هیچ قیمت رسمی و عرف خاصی ندارد.

قیمت سئو برای هر پروژه به صورت جداگانه و با توجه به شرایط هر پروژه و طبق کلاس کاری و سطح کاری هر شرکت متغیر است.

میانگین هزینه ای که باید برای سئو سایت در نظر بگیریم چقدر است؟

براساس تحقیقات شرکت مهام هزینه سئو و بهینه سازی سایت از 2 تا 10 ملیون تومان متغیر است و باید بدانید که سئو به دو صورت پروژه ای و ساعتی محاسبه میشود که در ادامه هر یک را برای شما بصورت جداگانه بررسی کرده ایم:

نحوه محاسبه سئو ساعتی

این مدل یکی از مدل های محاسبه ی سئو میباشد که اغلب توسط اشخاصی که بصورت استخدامی کار میکنند استفاده میشود و کمتر دیده شده که شرکتی از این روش استفاده کند شما در این روش میتوانید با در نظرگرفتن ساعاتی که شخص در محل شما حضور پیدا میکند هزینه این کار را تخمین بزنید در ادامه به مزایا و معایب این روش پرداخته ایم با ما همراه باشید.

مزایا سئو ساعتی

در این روش خیلی شفافیت بالا است و شما میتوانید به صورت دقیق پیشرفت کار را بررسی کنید و از طرفی دیگر همه هزینه ها روشن است.

معایب سئو ساعتی

در این روش امکان دارد که شما خیلی دیر به نتیجه برسید و با توجه به هزینه ای که میکنید بازخورد خوبی نگیرید یکی از بزرگترین ایرادات این روش از نظر شرکت ما این است که شما در این روش هیچ تضمینی در نتیجه گیری نخواهید داشت و شخص به گونه ای کارمند شما است ولی شرکت های سئو با شما قرار داد میبندند در ادامه به هزینه ها و مزایا و معایب سئو پروژه ای پرداخته ایم باما همراه باشید.

نحوه محاسبه سئو به صورت پروژه

بیشتر شرکت های سئو با شما بصورت پروژه ای کار میکنند و کمتر شرکتی هست که بصورت ساعتی با شما کار کند شما باید بدانید که هزینه ی این پروژه ها در 4 دسته زیر قرار خواهد گرفت:

از 2 ملیون تومان تا 5 ملیون تومان برای پروژه های نو پا

از 5 ملیون تومان تا 8 ملیون تومان بیشتر برای پروژه های متوسط

از 8تا 16 ملیون تومان برای پروژه ها قوی

از 16 تا 30 ملیون تومان برای پروژه های برند در ایران

مزایای سئو پروژه ای

همه هزینه ها بطورکامل مشخص است دیگر نگرانی برای پرداخت حقوق ماهیانه نخواهد بود. و همه هزینه ها در ابتدا شفاف و مشخص خواهد بود.

در این روش نتیجه هم روشن است و این نتیجه برای شما تضمین شده است.

معایب سئو پروژه ای

ممکن است هزینه ی زیادی را متحمل شوید- اگر شما اطلاعاتی راجب سئو نداشته باشید از فرآیند سئو مطلع نخواهید بود.

انعطاف پذیری کم از معایب این نوع پروژه است برای بستن قرار داد سئو به صورت پروژه ای باید قبل از عقد قرار داد به همه چیز با دقت و وقت کافی فکر کنید تا در آینده موردی از قلم نیفتاده باشد زیرا این نوع قرار داد میتوان گفت انعطاف پذیری نخواهد داشت البته بستگی به شرکتی که با آن هم کار میکنید نیز خواهد داشت.

بهترین وب سایت ها برای این نوع قرار داد:

این روش برای شرکت هایی مناسب میباشد که هدف گذاری کرده اند و میخواهند که شرکت خود را توسعه بدهند و همین طور مناسب مدیرانی است که اطلاعات زمینه ای در رابطه با سئو دارند.

آیا تضمینی برای رسیدن به رتبه 1 گوگل وجود دارد؟

براساس گفته شرکت گوگل هر گونه تضمین برای رسیدن به رتبه 1 گوگل کلاهبرداری محسوب میشود و هیچ شرکتی نمیتواند به شما بگوید که در زمان دقیق به فلان رتبه میرسید و اگر شرکتی را دیدید که همچین تضمین هایی به شما میدهد باید بدانید صرفا برای جلب مشتری میباشد زیرا هیچ گونه اطلاعات دقیقی از نحوه کار الگوریتم ها گوگل و همچنین زمان آپدیت گوگل وجود ندارد.در ادامه مطالبی که شما باید قبل از قرار داد سئو در رابطه با سئو و بهینه سازی سایت بدانید برایتان آماده کرده ایم.

سئو داخلی چیست؟

سئو داخلی به مجموعه اقداماتی گفته می شود که طی آن وب سایت شما از نظر ساختار و محتوا به گونه ای بهینه سازی می گردد که توسط موتور های جستجو رتبه بهتری پیدا کرده و سبب افزایش رتبه سایت شما در موتور جستجو شوند. سئو داخلی سبب درک بهتر وبسایت شما توسط موتور های جستجو و همچنین کاربران خواهد شد.

سئو خارجی چیست؟

سئو خارجی شامل تمامی سیگنال ها و لینک هایی می باشد که از دنیای وب و شبکه های اجتماعی به سمت وب سایت شما داده شده اند. سئو خارجی از مهم ترین بخش های سئو است که در انجام آن باید دقت زیادی به خرج داد.

در تعرفه سئو و بهینه سازی ارائه شده توسط شرکت مهام تمامی این موارد در نظر گرفته شده اند.

سئو سایت با هزینه و تعرفه مناسب توسط شرکت مهام

شرکت طراحی و توسعه مهام افتخار دارد در زمینه سئو و بهینه سازی سایت، خدماتی حرفه ای و با هزینه مناسب را به شما مشتریان گرامی ارائه نماید. تمام تلاش ما در مهام بر این است که رضایت کامل شما حاصل گردد.

اهمیت سئو سایت

بیشتر کاربران اینترنتی صفحات مد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مثل گوگل، بینگ و یاهو پیدا می کنند. از این‌رو سئو سایت مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران می گذارند که آنها بدنبالش هستند، به همین علت در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر نشان میدهد که ارزش سئو سایت چیست و چرا باید به آن توجه نمود.

 کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بسیاری دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند. بازدید بدست آمده از روش های سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و در دراز مدت هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.

تماس: 09378376373