اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که از طریق آن می توانید عکس و فیلم های خود را به اشتراک بگذارید ویا حتی به صورت زنده با دوستانتان در ارتباط باشید. مادر این مقاله می خواهیم به شما آموزش دهیم که با چه ترفند هایی در کار کردن با اینستاگرام حرفه ای شوید.

امروزه اینستاگرام یکی از شبکه های قوی اشتراک فیلم و تصویر می باشد و روز به روز به تعداد افرادی که در آن عضو می شوند اضافه می شود.می خواهیم در این مقاله ترفند هایی را آموزش دهیم تا شما هم به یکی از حرفه ای ها در اینستاگرام تبدیل شوید.

ترفند 1 (اشتراک گذاری تصویر به یک فرد خاص)

شاید شما مایل نباشید که عکسی را با تمام دوستانتان به اشتراک بگذارید و می خواهید فقط فرد یا افراد خاصی آن را تماشا کنند.با این ترفند شما این قابلیت را به دست می آورید و می توانید تصویر خود را حداکثر تا 15 نفر به اشتراک بگذارید.

تصاویری که شما از این طریق به اشتراک می گذارید در جستجو نخواهد بود و هر زمان که مایل بودید می توانید آن را پاک کنید.

  1. در صفحه share to به سربرگ direct بروید.
  2. به دوروش شما می توانید به افرادی که می خواهید دسترسی پیداکنید:روش اول.کلیک کردن روی دایره ای که نام آنها قرار دارد. روش دوم.تایم اسم مخاطبتان در سمت to
  3. بعد از انتخاب کردن مخاطبتان send را بزنید.

اینستاگرام

در صورتی که می خواهید دوباره پیام های خود را ببینید به بالای سمت راست صفحه عبارت tray را بزنید.

ترفند 2 (از شر پیام های افراد مزاحم راحت شوید)

حتما شما هم با افرادی سرو کار دارید که هر لحظه برای شما تصاویری ارسال می کنند مثلا رئیس شرکت در روز چندین مطلب یا عکس برای شما ارسال می کند و باعث مزاحمت برای شما می شود و شما به ناچار این امر را باید تحمل کنید چون قطعا ریس شما نمی خواهد داخل لیست سیاه شما خود را ببیند.پس بهتر از به صورتی از شر این پیام ها راحت شویم که آن مخاطب متوجه این اتفاق نشود.

برای رد کردم این پیام های مزاحم به قسمت  tray در قسمت راست بالای صفحه اصلی خود بروید.و آن شخص مزاحم را انتخاب کرده و روی سه نقطه ضربه بزنید.در این قسمت روی گزینه ی Ignore all posts from this user ضربه بزنید.

اینستاگرام

ترفند 3 (پس از ارسال پست علامت # اضافه کنید)

بعضی اوقات پیش می آید که پست خود را بدون # ارسال کرده این و فراموش می کنید # مناسب برای پست خود بگذارید. در این ترفند به شما یاد می دهیم که چگونه بسیار راحت این کار را انجام دهید.

بسیار ساده است فقط کافیست # مناسب پست خود را در قسمت نظرات تایپ کنید و روی دکمه ارسال ضربه بزنید.

اینستاگرام

ترفند 4 (اکانت خود را خصوصی کنید)

شاید شما دوست نداشته باشید تمام کسانی که به صفحه شما سر می زنند بتوانند محتوای صفحه شما را ببینند به همین خاطر اینستاگرام یک گزینه در اختیار شما قرار داده است که می توانید اکانت خود را خصوصی کنید.

در منوی تنظیمات خود روی گزینه private Account ضربه بزنید تا محتوای شما از دید کسانی در دوستان شما قرار ندارند پنهان بماند.

جهت سفارش مدیریت شبکه های اجتماعی توسط شرکت مهام با ما در تماس باشید.