جهت سفارش طراحی سایت با وردپرس و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ممکن است برخی افراد علاقه داشته باشند که وب سایتی برای کسب و کارشان راه اندازی کنند. یا حتی ممکن است بخواهند با یک وب سایت شروع به کسب درآمد کنند، ولی بودجه ی زیادی برای طراحی سایت نداشته باشند. طراحی سایت اختصاصی هزینه های بالایی خواهد داشت. اما راهی وجود دارد که همه ی افراد بتوانند با مبلغ بسیار کمی یک سایت داشته باشند؟ جواب بله است. وردپرس این امکان را می­دهد که به راحتی و در سریعترین زمان ممکن یک سایت با تمام امکانات مورد نیاز طراحی شود. حتی فروشگاه های اینترنتی را نیز می توان با وردپرس طراحی کرد. در ادامه به بررسی سایت ساز وردپرس و طراحی سایت با آن می­پردازیم.

وردپرس چیست؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است. طراحی سایت با وردپرس بسیار آسان است و برای وب سایت­های ساده نیازی به دانش برنامه نویسی بالایی ندارد. اما آشنایی با زبان­های تحت و وب و داشتن مهارت و تجربه در طراحی سایت با وردپرس بسیار مهم است. قالب­های بسیاری وجود دارند که می­توان از آنها استفاده کرد. بسیاری از قالب­ها نیز رایگان هستند. وردپرس بسیار منعطف است و به راحتی می­توانید سایت خود را به هر شکلی که بخواهید بسازید . اما در برخی موارد ممکن است محدودیت هایی پیش بیاید.

آیا نتیجه طراحی سایت با وردپرس خوب است؟

شاید با خود تصور کنید طراحی وب سایت با یک سایت ساز با قیمت پایین خوب نیست. شاید تصور بر این باشد که چون طراحی سایت با وردپرس آسان است نتیجه حرفه­ای نخواهد بود. اما این تصور کاملا اشتباه است.  حدود ۷۵ میلیون سایت در سطح جهان و به زبان­های مختلف با وردپرس طراحی شده­اند. حتی بسیاری از افراد و شرکت های معروف نیز سایت خود را با وردپرس طراحی کرده اند، برای مثال شرکت مرسدس بنز یک سایت بسیار زیبا و چشمگیر را با وردپرس طراحی کرده است.

کار با پنل مدیریتی وردپرس بسیار آسان است، مدیر سایت به راحتی بدون نیاز به دانش در سطوح بالا می­تواند با سایت خود کار کند و در آن تغییراتی ایجاد کند. فایل­های آموزشی بسیاری برای کار با وردپرس در سطح وب وجود دارند که در صورت نیاز می­توان از آنها استفاده کرد. وجود قالب های متنوع متناسب با انواع سایت ها و حتی قالب های واکنشگرا بر زیبایی سایت های وردپرسی می­افزاید. همچنین افزونه های بسیاری برای وردپرس وجود دارد و شما به راحتی می­توانید هرکاری که فکرش را می­کنید با این افزونه ها انجام دهید. افزونه­هایی برای کمک به سئو بهتر سایت، افزونه­هایی برای ساخت فروشگاه و … همگی به شما کمک خواهند کرد. با این همه امکانات واضح است که طراحی سایت با وردپرس اصلا بد نیست. بلکه می­تواند بسیار خوب و اقتصادی باشد.